Modern Müzik Eğitim Merkezi

ZEN SANAT MERKEZİ

Profesyonel & Sanatsal Projeler

Zen Sanat Merkezi, mesleki deneyimleri doğrultusunda özümsedikleri kültürel geçmişimizi adeta bir öğreti olarak benimseyen yönetim/eğitim kadrosuyla Kayseri müzik ve sanat yaşantısına yeni bir soluk katmak üzere 2017 yılında kurulmuştur..

Eğitim kadromuz özenle seçilmekte, ve devamlı izlenmektedir. Tüm programlarımızda, üstün okulların müfredatları işlenmektedir. Her yaş gurubuna her seviyede en uygun seçeneklerimiz bulunmakta ve müfredatımız devamlı güncellenerek geliştirilmektedir.

Müzik kursu başlığı altında, klasik gitar dersi, elektro gitar dersi, akustik gitar dersi, bass gitar dersi, kontrbass dersi, piyano- Hammond – Org dersleri, Blues Harp (Armonica) dersi, bateri – perküsyon dersi, Keman dersi, Viyola dersi, Viyolonsel dersi, Armoni dersi, Şan dersi, Flüt dersi (yan flüt), Saxofon dersi, Trombon dersi, Trompet dersi ve Müzik Okulları ve Yetenek Sınavlarına Hazırlık dersleri bulunmaktadır.

Misyonumuz; Müzik alanında yetenekli veya duyarlı olan olan öğrencileri, Güzel Sanatlar & Konservatuvar okullarına ya da mesleğe hazırlamak, çağdaş bir eğitime sahip, dürüst, üreten, sorumluluk sahibi, sevgi ve hoşgörülü, bilgiye ulaşmasını bilen, yeteneklerini üst düzeyde kullanabilen insanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz; Sanata yeteneği olan öğrencilere akademik düzeyde eğitim vererek, ülkemize ulusal ve uluslararası platformda başarılar sağlayacak sanatçılar yetiştirmektir..

Müzik & Sanatı Ertelemeyin…..

Zen Sanat Merkezi
Zen Sanat Merkezi
Zen Sanat Merkezi
Zen Sanat Merkezi
Zen Sanat Merkezi
Zen Sanat Merkezi

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

850
Gitar Kursiyerlerimiz
365
Keman Kursiyerlerimiz
125
Ud Kursiyerlerimiz
263
Piyano Kursiyerlerimiz